جدول اشتایل انلاین

نوع پروفیل:

نمره پروفیل:

محاسبه ضریب زلزلهاعضاي ميانقابي مانع ميشوند.

A=
I=

R=
T=

B=
C=

مقالات تصادفی

 طرح اختلاط بتنتیرچه بلوکضریب زلزله 2800تیر بتنیدانلود راهنمای اتصالات در ساختمان فولادی

"راهنمای اتصالات در ساختمانهای فولادی" عنوان کتابی است که وزارت مسکن و شهرسازی در سال 1376 در راستای تفهیم هرچه بهتر مباحث مرتبط به طراحی و محاسبه اتصالات جوشی موجود در ساختمانهای فولادی منتشر کرد. در این راهنما علاوه بر تشریح شیوه های محاسبه اتصالات مختلف، جداولی را بصورت آماده ارائه کرده است که مهندسین محاسب با رجوع به این جداول بدون محاسبه اتصال میتوانند اجزا اتصال اعم از نبشی ها، ورقها و جوش ها را انتخاب کنند. در ادامه فایل pdf این کتاب برای دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دانلود راهنمای اتصالات در ساختمان فولادی

دانلود آیین نامه بتن ایران (آبا)

آیین نامه بتن ایران (آبا) که در قالب نشریه شماره 120 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور منتشر شده است ملاک و معیار طراحی سازه های بتنی در ایران است که به نوعی برگرفته از آیین نامه بتن امریکا ACI می باشد. لذا مهندسان در طراحی ساختمان ها و سازه های بتنی ملزم به رعایت تمامی نکات اشاره شده در این آیین نامه هستند. در ادامه فایل pdf این آیین نامه برای دانلود در اختیاز شما قرار گرفته است.

دانلود آیین نامه بتن ایران (آبا) -نشریه 120

دانلود آیین نامه 2800 ویرایش سوم

آیین نامه طراحی ساختمان ها در برابر زلزله موسوم به استاندارد 2800 که امروز مبنای طراحی مقاوم سازه ها برابر نیرو های زلزله در کشور می باشد به ویرایش سوم خود رسیده است که در ادامه علاوه بر اشاره به تاریخچه ای از انتشار و ویرایش این آیین نامه، فایل متن کامل آیین نامه برای دانلود گذاشته شده است.

دانلود آیین نامه 2800 ویرایش سوم

دانلود مبحث 21 مقررات ملی ساختمان

مبحث بیست و یک با عنوان "معیارها و ضوابط فنی پدافند غیر عامل" بصورت پیش نویس از سال 1388 به مباحث بیست گانه مقررات ملی ساختمان اضافه شده است. این مبحث در برگیرنده ضوابط و مقرراتی برای طرح و اجرای ساختمان ها در برابر تهدیدهای انسان ساز مانند جنگ ها خصوصا در تهاجمات هوایی می باشد.

مبحث بیست و یکم مقررات ملی ساختمان

دانلود مباحث 20 گانه مقررات ملی ساحتمان

مجموعه مباحث مقررات ملی ساختمان به عنوان شاخص ترین و فراگیرترین ضوابط فنی در عرصه ساختمان توسط وزارت مسکن و شهرسازی تدوین می شود. این مباحث یکی از مجموعه آیین نامه های لازم الاجرای در طراحی و اجرای ساختمانهای موجود در کشور می باشد که مهندسان عمران و معماری در طراحی، محاسبه و اجرا باید تمام ضوابط ارائه شده در آن را رعایت نمایند. علاوه بر آن این مجموعه به عنوان منبع اصلی آزمون های نظام مهندسی معرفی می شود.

مباحث بیست گانه مقررات ملی ساختمان

    ورود کاربران

    موضوعات


    تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه سیویلان میباشد.
    www.civilan.ir